Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/Screenshot_19-1-780x439-1-e1605556780371.png

Adrola Dushi pozon nga New Yorku, e mbështjellë me flamurin kuq e ziAjo cilësohet të jetë njëra prej femrave më të bukura në trojet shqiptare.

Fjala është për modelen nga Shqipëria, Adrola Dushi, e cila njëherësh është shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga 354 mijë njerëz vetëm në llogarinë personale Instagram, vazhdon të marrë vëmendje të madhe me secilin postim që publikon.

Instagram post shared by @adroladushi

Duke qenë se po vazhdon punën dhe angazhimin e saj profesional në Amerikë, ajo së fundmi ka ndarë një fotografi duke treguar se ndihet krenare për origjinën e saj.

Adrola shfaqet e mbështjellë me flamurin kuq e zi, ndërsa pozon atraktive nga New Yorku.

“Edhe Hana do ta dije, Edhe Dielli do t’ket pa, Se perqark ksaj rrokullije, Si Shqypnija vend nuk ka”, ka qenë përshkrimi i fotografisë referuar poezisë së Gjergj Fishtës.

Instagram post shared by @adroladushi

Komplimentet ndërkohë krahas imazhit nuk munguan as nga miqtë dhe ndjekësit që numëron në këtë rrjet të popullarizuar.

Të fundit

Çfarë ndryshime solli virusi te Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi e ka bërë të ditur lajmin se kishte vendosur ta ndryshojë albumin e saj, pasi prindërit iu infektuan me koronaviru

Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime

Luana Vjollca vjen me ndryshimin e radhës, josh fansat me paraqitjen

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë pëlqehet për stilin e saj. Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshu

Hiti po afron! Getoari, Ermali dhe Majk zbulojnë detaje nga bashkëpunimi i shumëpritur

Pak ditë më parë këngëtari Ermal Fejzullahu njoftoi se së shpejt do ti vinte me një bashkëpunim me Ghetto Geasy dhe Majk. Ai u shpreh se projekti është gati, sepse xhirimet kanë përfunduar

Jennifer Lopez shfaqet atraktive në fotosesionin me nënën dhe vajzën e saj

Ajo vendosi të ndahej me të fejuarin e saj këtë fillim të pranverës dhe është përqendruar në familjen e saj. Andaj, Jennifer Lopez dukej përplot stil në disa postime të fundit që ka shp

Kendall Jenner tregon se ka vuajtur nga ankthi

Kendall Jenner në një intervistë të fundit me Vogue është hapur në lidhje me betejën e saj me ankthin në bisedë me disa profesionistë të shëndetit mendor. “Mbaj mend që isha me të v

Info Tjera