Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2018/03/afer.png

Afërdita Dreshaj ndan datën e dasmës dhe zgjedh një vend fantastik (Foto)

Publikuar: 10/03/2018

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj e ka ndarë tashmë datën e dasmës.

Bukuroshja do të martohet këtë verë.

Data e ndarë nga ajo dhe i fejuari çek Jakub Kindl për të kurorëzuar dashurinë, është 29 qershori.

Dasma do të mbahet në Miami Beach – Florida, një nga shtetet më të bukura në SHBA, shkruan revista Who.

Afërdita ka ftuar në dasmë edhe miqtë e saj më të afërt nga Shqipëria.