Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/Photo-by-Aferdita-Dreshaj-Kindl-in-e1615139063127-780x439-1.jpg

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë ndërsa fokuson barkun e rriturModelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në prag të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, duke e bërë këtë të ditur përmes rrjetit social Instagram.

Edhe pse bukuroshja bionde është në muajin e fundit të shtatzënisë, shpesh është parë duke ushtruar në palestër.

Foto: Instastory

Kjo ka bërë që në një fotografi të shpërndarë në Instagram, Afërdita të duket në top formë.

E veshur me plot stil, ajo në fokus ka vënë barkun e rritur, teksa shihej duke marrë poza interesante para kamerës.

 

Përndryshe, Afërdita dhe Jakub pas disa kohë në lidhje, kurorëzuan dashurinë me martesë në qershor të vitit 2018.

 

Të fundit

Oriola përshëndet me dekolte të hapur nga Roma

Oriola ekspozoi gjoksin në veshjen që e zgjodhi për imazhet e reja. Oriola Marashi këto ditë ka udhëtuar në Itali, ku po punon për kampanjën e re të brendit “Guess”. Ajo është në mesi

Dafina befasohet nga DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Info Tjera