Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/alec-hilara-baldwin2.jpg

Aktori i famshëm bëhet baba për herë të pestë në moshën 62-vjeçareAktori i njohur, Alec Baldwin ka është bërë baba për herë të pestë në moshën 62-vjeçare. Bashkëshortja e tij, Hilara solli në jetë foshnjën në datën 8 shtator.

Devastated: Alec Baldwin's wife Hilaria suffers second miscarriage in a  year - Joy105.com

Çifti, që u martuan në vitin 2012, bënë të ditur lajmin me anë të postimeve në rrjetet sociale duke zbuluar edhe emrin e djalit. “Do të donim t’iu prezantonim me Eduardo Pau Lucas Baldwin. Lindur më 8 shtator 2020 në 7:46 pasdite, ai peshonte 3.4 kg,”- shkroi 36-vjeçarja në një postim në Instagram.

Ndërsa shtoi: “Emri i tij do të thotë ‘ruajtës i paqes dhe dritës’. Ne të duam shumë Edu.

Hilara Baldwin shoqëroi postimin me një foto të porsalindurit.

Ai ka edhe pesë vëllezër e motra më të mëdha Carmen, 6 vjeç, Rafael, 5 vjeç, Leonardo, 3 vjeç dhe Romeo, 2 vjeç.

Ylli i “30 Rock” gjithashtu ka një vajzë 24-vjeçare, Ireland Baldwin, me ish-bashkëshorten Kim Basinger.

Të fundit

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Blero paralajmëron publikimin e këngës “Merri sytë e mi”

Blero Muharremi vazhdon të jetë ndër këngëtaret që pëlqehet në mase nga audienca e gjerë. Ai përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar mijëra fansa të tij, të cilët shprehin gatishmëri

Luana çokolata

Nuk po ndalet Luana. Ajo ka shkrepur tri fotografi të reja në Instagram. E në këto foto, Luana Vjollca duket më seksi se kurrë më parë. Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkur

Italianja ‘hot’ me format perfekte

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown Grande Fratello dhe së fundi si e dashura

Dua Lipa duket për bukuri

Dua Lipa po vazhdon t’i befasoj fansat e saj. Këtë herë jo me muzikë, por me foto. Këngëtarja e njohur ka postuar disa foto ku shihet me një fustan të shkurtë dhe që ia ka shfaqur si ësht

Bluza shumë e shkurtër ‘tradhëton’ Kinsey Wolanskin

Kinsey Wolanski vazhdon të publikojë momente nga përditshmëria e saj, duke i informuar ndjekësit për çdo të re rreth saj. Së fundi, ajo pozoi e veshur me një fustan dhe bluzë tejet të shku

Info Tjera