Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/aslihan-gurbuz-dogal-haliyle-hayran-birakti-sosyal-medya-paylasimina-begeni-yagdi-1594048988119.jpg

Aktorja e njohur turke përfundon në spitalPak javë më parë aktorja Neslihan Atagyl i befasoi të gjithë pasi u tërhoq nga seriali, “Sefirin kizi”.

Ajo tregoi se arsyeja pse iu desh të largohej ishte për shkak të problemeve shëndetësore.

Aktorja përfundoi në spital me urgjencë pasi vuan nga një sëmundje e rëndë, koliti spastik.

Neslihan është shprehur më parë se ndihet shumë e lodhur dhe kishte nevojë për pushim.

“Trupi nuk po më toleronte më”, shprehej ajo në statusin e saj.

Mjekët I kanë këshilluar që të kujdeset shumë për mënyrën se si ushqehet ndërsa aktorja ka thënë: “Jam mirë, por nuk mund të bëj dot dy hapa, lodhem”.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera