Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/Eliona-Pitarka-ok.jpg

Aktorja shqiptare seksi i jep fund beçarisëPrej kohësh, aktorja seksi Eliona Pitarka është në një lidhje dashurie.

Lajmin e ka konfirmuar vetë ajo, por asnjëherë nuk është shfaqurnë publik me djalin që i ka marrë zemrën.

Megjithatë, së fundmi lidhja e tyre ka ecur në hapa shumë seriozë dhe dyshja janë gati të hedhin një hap të madh.

Përmes një postimi Instagram, Eliona ka treguar se partneri i ka propozuar për martesë.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet me një unazë diamanti në dorë dhe ka shkruar: “Përgjithmonë NE, Përgjithmonë PO! Ai më propozoi”.

View this post on Instagram

Forever us, forever YES ??? #heproposed

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Të fundit

Ardian Bujupi godet me këngën e re

Ardian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre që po djeg rrjetin. “Jepi” quhet kënga, ajo flet për jetën e shfrenuar, mes makinash luksoze, armëve e lëndëve narkotike si “b

Modelja seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Jessica Kadiu është një nga modelet më të komnetuara në mediat rozë. Pas ndarjes nga Nora Istrefi në mediat rozë u përfol se Robert Berisha kishte nisur një lidhje të re me modelen Jessica

Ndahet çifti që bënte seks dhjetë herë në ditë!

“Bënim seks dhjetë herë në ditë”, kishte deklaruar Melissas Sata në një media kohë më parë për raportet me futbollistin e njohur nga Gana, Kevin Prince-Boateng. Megjithatë, tashmë ave

Bebe Rexha me projekt të ri

Në intervistën e fundit, Bebe Rexha foli për projektin e ri, albumin si dhe të dashurin. Bebe Rexha së fundi ka dhënë një intervistë për “People”, në të cilën tregoi shumëçka edhe p

Soni Malaj publikon pamjet nga super festa e ditëlindjes së saj

Këngëtarja, Soni Malaj festoi 39 vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë speciale për të nuk munguan urimet speciale nga mqitë dhe të afërmit e saj. Nëpërmjet postimeve në llogarinë e

Bëri festë të “çmendur” në kohë pandemie, femra më seksi kritikohet ashpër nga fansat (FOTO)

Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka festuar pak ditë më parë 40-vjetorin e lindjes. Ajo vendosi që të mos bënte një festë në Los Angeles, por duket që kishte menduar për diçka ak

Info Tjera