Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/alban_skenderaj_albania_top_50_6.png

Alban Skënderaj rikthehet për herë të parë pas pandemisëKëngëtari Alban Skënderaj për herë të parë pas situatës së pandemisë është rikthyer me një koncert. Skënderaj në një intervistë për “Edicioni Veror 2020” u shpreh se situata e pandemisë ka ndryshuar disi mënyrën e jetesës.

Ai po ashtu u shpreh se muzika është ushqim dhe i ka munguar publikut gjatë gjithë kësaj kohë.

Në momentin që shpirti është i uritur do të thotë që muzika mungon.

Po ashtu ai tregoi se muajt e karantinës ishin të zymta, ndërsa shtoi se përpiqet ta shohë jetën me nota pozitive.

Sa i përket projekteve tregoi se pothuajse është bërë gati një album edhe pse kërkon kohën e tij për tu plotësuar.

Të fundit

Rita i vë flakën rrjetit (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe për fizikun e saj që është gjithmonë në super formë. E nuk janë të rralla foto që këngëtarja posto

Kush i bëri bashkë Rita Orën dhe James Blunt?

Këngëtarja e njohur Rita Ora së bashku me këngëtarin britanik, James Blunt i janë bashkuar grupit prej 700 yjeve me qëllim të zhdukjes së racizmit në industrinë e muzikës britanike. Bashki

Luana Vjollca ‘ndez” Instagramin me foton seksi

Luana Vjollca është thuajse në finalizim të projektit të ri muzikor, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Ndërsa po bëhet gati për një hit veror, autorja e hitit “Pa p

Anxhelina po kalon pushimet në Shqipëri

Anxhelina vjen me një seri imazhesh joshëse. Anxhelina Hadërgjonaj ka qenë një nga emrat më të përmendur gjatë këtyre muajve të nxehtë vere, me postimet që po i bën. Këngëtarja/modelja

Zbulohet identiteti i të dashurit sekret të Rita Orës!

Këngëtarja Rita Ora gjatë dy ditëve të fundit është fotografuar në pushimet e saj në Ibiza, ku ndodhet me të dashurin e saj të ri, identiteti i të cilit deri më tani ka qenë sekret. View

Aktorja turke bën për vete njërin ndër meshkujt më të bukur në Turqi

Aktorja e njohur turke Yildiz Çagri Atiksoy, e cila është bërë e njohur me rolin e Suna-s në serialin Kampioni, thuajse secilën ditë është e pranishme në mediat rozë. Së fundmi, mediat tu

Info Tjera