Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/3037530392ee2f6a599fc8074443108a_L-1.jpg

Albana Osmani tregon arsyen se përse nuk flet me Arbana OsmaninAlbana Osmani prej vitesh është pjesë e showbizit shqiptar dhe tashmë shquhet si njëra nga moderatoret më të suksesshme.

Ajo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Shiko kush Luan”, ndërsa është përballur me sfida të ndryshme.

Zeshkania u bë pjesë e lojës ‘Paintball’, ku në mesin e shumë pyetjeve ishte se me ‘cilët gazetarë/prezantues nuk flet fare’?.

Albana ka goditur në ‘fytyrë’ moderatoren Arbana Osmani dhe tregon arsyen se përse nuk flasin.

“Kemi bërë qoka ‘Gëzuar Vitin e Ri’ njëherë në 700 vjet. Nuk e di, nuk kemi patur kurrë miqësi dhe nuk e kam kuptuar asnjëherë pse. Ndoshta ngaqë jam më e gjatë dhe i shoh gjërat pak më nga lart”, ka thënë ajo.

Albana ndërkaq ka kohë që nuk është shfaqur në ndonjë projekt televiziv, por që javë më parë prezantoi librin e saj të ri të titulluar “Çika në betejë me Inteligjencën Artificiale”.

Të fundit

Çfarë ndryshime solli virusi te Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi e ka bërë të ditur lajmin se kishte vendosur ta ndryshojë albumin e saj, pasi prindërit iu infektuan me koronaviru

Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime

Luana Vjollca vjen me ndryshimin e radhës, josh fansat me paraqitjen

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë pëlqehet për stilin e saj. Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshu

Hiti po afron! Getoari, Ermali dhe Majk zbulojnë detaje nga bashkëpunimi i shumëpritur

Pak ditë më parë këngëtari Ermal Fejzullahu njoftoi se së shpejt do ti vinte me një bashkëpunim me Ghetto Geasy dhe Majk. Ai u shpreh se projekti është gati, sepse xhirimet kanë përfunduar

Jennifer Lopez shfaqet atraktive në fotosesionin me nënën dhe vajzën e saj

Ajo vendosi të ndahej me të fejuarin e saj këtë fillim të pranverës dhe është përqendruar në familjen e saj. Andaj, Jennifer Lopez dukej përplot stil në disa postime të fundit që ka shp

Kendall Jenner tregon se ka vuajtur nga ankthi

Kendall Jenner në një intervistë të fundit me Vogue është hapur në lidhje me betejën e saj me ankthin në bisedë me disa profesionistë të shëndetit mendor. “Mbaj mend që isha me të v

Info Tjera