Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/albina-mavriqi.png

Albina Mavriqi, blogerja e njohur që po merr vëmendje në rrjete socialeBlogerja kosovare, Albina Mavriqi , po vazhdon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale.

Albina që njihet për një stil unik është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku arrin të tërheqë vëmendjen edhe me dukjen e saj.

Bukuroshja, e cila jeton dhe vepron në Prishtine , numëron mbi 45 mijë ndjekës në Instagram.

 

Albina pëlqehet dhe për dukjen e saj, ndërsa fotot që i publikon marrin shume pëlqime.

Këtë fundjavë, ajo ka pozuar foto duke arritur të tërheqë vëmendjen e fansave që e ndjekin profilin e saj në Instagram. Së fundi ajo është angazhuar edhe nga disa marka të njohura për të reklamuar brendet e tyre.

 

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera