Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/collage-4-2-780x439-1.jpg

Anxhelina Hadërgjonaj me të tjera imazhe provokuese nga Maldive, merr vëmendje e veshur në FendiKëngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, ka nisur pushimet prej disa ditësh dhe si destinacion ka zgjedhur ishujt Malidve.

Artistja, e cila numëron 200 mijë ndjekës në rrjete sociale, po vazhdon t’i azhurnojë me fotografi e video të ndryshme.

Bukuroshja kësaj radhe ka ndarë disa fotografi të tjera tërheqëse, në të cilat ka vënë në fokus linjat trupore.

Anxhelina Hadërgjonaj (Foto: Instagram)

Ajo ka publikuar një ‘selfie’ me një palë bikini të markës ‘Fendi’, gjersa në imazhin tjetër shfaqet e veshur me të njëjtin brend në një biçikletë.

Komplimentet kanë qenë të shumta krahas imazheve, që për pak orë kanë grumbulluar mijëra pëlqime.

 

Anxhelina në anë tjetër po shijon suksesin e projekteve të reja, marrë parasysh që gjatë vitit që lamë pas është rikthyer pas një kohe të gjatë në skenë.

“No Drama” është realizimi i fundit i Hadërgjonajt i lansuar në fund të janarit të këtij viti. 

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera