Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/collage-2-6-780x439-1.jpg

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytëPrezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë së bashku, një djalë.

Lajmi u bë i ditur nga vet Grishaj, i cili ndau një fotografi me të birin në llogarinë personale, Instagram.

“Lindi Dielli”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Ndërkohë, urimet krahas postimit nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit që numëron regjisori në këtë rrjet të popullarizuar.

Ky njëherësh është fëmija i parë për Eduardin, kurse i dyti për moderatoren e njohur pasi ajo ka një djalë nga martesa e saj e mëparshme.

Të njëjtit njoftuan se po bëhen prindër në ditëlindjen e tyre, saktësisht më 7 maj.

Të fundit

“Bisha” amerikane

Ajo është një nga modelet dhe kërcimtaret më seksi amerikane. Bukuroshja Victoria Vesce ka rrëmbyer zemrat e të gjithë meshkujve me pozat e saj joshëse që publikon shpesh në rrjetet sociale

Wanda Nara, çmend fansat me foton e re

Wanda Nara është gjithmonë aktive në Instagram. Ajo publikon shpesh foto provokuese, por edhe zhveshur, duke provokuar ndjekësit e saj.  Së fundmi, ajo s’ka lënë vend për imagjinatë.

Jonida Maliqi flet për herë të parë për divorcin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ishte sot e ftuar tek “E diela shqiptare”, në një intervistë të veçantë me moderatorin Ardit Gjebrea. Arditi u ndal tek divorci duke

Me një pozë atraktive nga vetura e saj luksoze, Morena vë në dukje ndryshimin e saj të ri

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është gjithmonë shumë e përfolur për paraqitjet e saj në rrjetet sociale. Shpesh ndryshimet e saj të mëdha në dukje komentohen në

Bebe Rexha ‘çmend’ Amerikën, makinat me flamur kuqezi ‘mbushin’ rrugët e Californias (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare me origjinë nga Dibra, Bebe Rexha ka “çmendur” Amerikën ditën e sotme, pasi ka menduar një mënyrë shumë speciale për të festuar festën e flamurit. Bebe k

Genta Ismajli tregon befasinë e veçantë që mori nga i dashuri për 28 nëntor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po vazhdon të shijojë periudhën më të bukur të jetës së saj, në krahët e të dashurit të saj, Huseyin Usta. Çifti janë mjaft aktivë dhe t

Info Tjera