Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/ardian-bujupi-modela.jpg

Ardian Bujupi godet me këngën e reArdian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre që po djeg rrjetin.

“Jepi” quhet kënga, ajo flet për jetën e shfrenuar, mes makinash luksoze, armëve e lëndëve narkotike si “bad boys” dhe është në gjuhën shqipe e atë gjermane.

Teksa ka njoftuar publikimin e saj në rrjetet sociale, Gent ka vendosur dhe shenjën +18 duke treguar qartazi se kërkon një moshë të caktuar për tu dëgjuar.

Kjo nuk është hera e parë që dy artistët bëhen bashkë.

Dy vite më parë ata kanë publikuar këngën “Kalle” që rezultoi një sukses i vërtetë.   


https://www.instagram.com/p/CG8fPEJqVfi/?utm_source=ig_web_copy_link

Të fundit

Dua Lipa thyen rekord, dominon në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021”

Që është njëra ndër këngëtaret ndërkombëtare me sukses të padiskutueshëm, është padyshim Dua Lipa. Artistja e njohur kohëve të fundit është duke mbërritur në majat e karrierës, tek

Kylie Jenner ekspozon format bombastike

Një kostum banje velet, mund të mos jetë veshja më praktike, por Kylie Jenner e bën atë të duket kaq bukur. Në fotot e fundit të postuara në Instagram, bukuroshja 23-vjeçare mahniti me biki

Justin Bieber u kërkon mediave të ndalojnë përdorimin e fotove të tij të vjetra

Justin Bieber u ka kërkuar mediave të bëjnë zgjedhje më të mira në fotot që publikojnë prej tij, pasi ai është lodhur të duket i sëmurë në shkrepje. Autori i “Sorry” pranoi se ishte

Modelja po ndez meshkujt në gjithë botën (Foto)

Belen Rodriguez është një nga modelet dhe aktoret më seksi në botë. Rodriguez është konsideruar si një sex simbol në 2000 dhe 2010 dhe është krahasuar me një nga ikonat e bukurisë. Belen

Rihanna në filmin e njohur

Duket se serisë së dytë të filmit “Black Panther” do t’i shtohet edhe një personazh mjaft i popullarizuar. Është ajo artistja e njohur, Rihanna, e cila së fundmi ka nxitur spekulime se k

Paris Hilton vishet nga stilisti nga Kosova

Paris Hilton parakaloi në eventin e madh “American Music Awards”, me një fustan të argjend, që la përshtypje të mira. Por, fustanin Hilton ia besoi dizajnerit shqiptar, Valdrin Sahiti. Një

Info Tjera