Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/ariana-grande-today-191117-main-01_9e3afbd50786eb6d7cd079d3f5c69ca7.jpg

Ariana Grande, artistja më e dëgjuar në SpotifyKëngëtarja Ariana Grande u bë artistja femër më e dëgjuar dhe transmetuar në Spotify, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Ajo e ka kaluar madje edhe Rihannan e cila më parë mbante vendin e parë në Spotify.

Lajmin e gëzueshëm e ndau vetë këngëtarja në Twitter e cila ishte shumë e lumtur.

“Mezi pres që t’ju sjell gjëra të reja për t’i dëgjuar”, shkroi Ariana e emocionuar.Pavarësisht se ishte e lumtur për këtë arritje, ajo u shpreh se shpreson që Rihanna së shpejti të rimarrë kurorën e saj.Muajin e kaluar, Rihanna konfirmoi se ajo ishte duke punuar per albumin e saj të ri.Unë jam gjithmonë duke punuar në muzikë dhe kur të jem gati do ta publikoj . Dhe nuk do të zhgënjeheni kur të ndodhë. Do t’ia vlejë”, u shpreh ajo.

Të fundit

Marina Vjollca shfaqet e mrekullueshme me fustanin e bardhë

Ajo është ndër prezantueset më me stil në estradën shqiptare, pasi edhe shfaqet në po të njëjtën mënyrë. Bëhet fjalë për bukuroshen bionde, Marina Vjollca, e cila në mënyrë të vazhd

Këngëtarja shqiptare përfaqëson sërish Qipron në Eurovision

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Eleni Foureira do të marrë pjesë në Eurovizion 2021, për herë të dytë. Pritet që ajo të përfaqësojë sërish Qipron në festivalin ndërkombët

Ngjan si një kukull “Barbie”

Trista Mikail, e lindur më 17 korrik 1997, është një modele amerikan. Ajo ka bashkëpunuar me marka të tilla si “138 Water”. Trista është paraqitur në revistën “CWEN”. Ajo lindi dhe u

Ja kush do përfaqësojë Shqipërinë në ‘Miss Universe’

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua eventi Miss Universe Albania & Kosova, ku u zgjodh edhe vajza që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe. Gara mes vajza që konkurronin për të përf

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Blero paralajmëron publikimin e këngës “Merri sytë e mi”

Blero Muharremi vazhdon të jetë ndër këngëtaret që pëlqehet në mase nga audienca e gjerë. Ai përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar mijëra fansa të tij, të cilët shprehin gatishmëri

Info Tjera