Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/arilena.jpg

Arilena Ara publikon foto nga palestra, tregon rezultatet e mahnitshmeKëngëtarja e njohur, Arilena Ara, shpesh herë publikon foto ku shfaqet atraktive, sidomos kohëve të fundit, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram është aktive andaj këngëtarja ka vendosur që së fundmi ta ndajë me ndjekësit një postim nëpërmjet të cilit tregon rezultatet që ka arritur në palestër.

Këngëtarja duket mahnitshëm dhe komentet që ka marrë ishin nga më pozitivet.

Arilena Ara është shumë e dashur për publikun edhe për sa i përket projekteve muzikore.

Të fundit

Nora nuk i reziston dot as këtij postimi nga Roberti

Robert Berisha ka bërë një dedikim special për të voglën e tij, Rene, me rastin e ditës së vajzave!. Këngëtari i njohur shkruan në një postim në Instagram fjalët më të bukura për të

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Info Tjera