Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/arta-elezaj.jpg

Arta Elezaj shkëlqen me fustanin e kuq, thekson linjat e bujshme truporeModelja e njohur, Arta Elezaj, njihet në përgjithësi për stilin unik me të cilin shfaqet.  Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë informacione nga jeta personale, përfshirë edhe nga ajo profesionale.

Por, në një postim në Instagram ajo ka zgjedhur që fokusin ta vë në fizikun e saj të formësuar, që komentohet në masë të madhe.

Bukuroshja brune është parë me një fustan të kuq, teksa flokët dhe grimin i kishte realizuar në mënyrë profesionale.

Ndjekësit e saj po ashtu patën rastin të komentojnë modelen, pasi kishte kuruar pothuajse secilin detaj në dukje.

Në përshkrimin e imazhit ajo kishte vënë një zemër të thyer, që përçonte një mesazh të koduar tek fansat.

Të fundit

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë ndërsa fokuson barkun e rritur

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në prag të bëhet nënë për herë të parë. Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, duke e bërë kët

Shpallet fituesi i Sanremo 2021, Ermal Meta mes tre finalistëve

Kantautori shqiptar Ermal Meta me këngën e tij “Un milione di cose da dirti” është renditur në vendin e tretë në Festivalin e 71 të Muzikës Italiane Sanremo 2021. Kënga e tij u vlerësua

Bebe Rexha publikon këngën e re (VIDEO)

Bebe Rexha ka publikuar këngën e re të titulluar “Sakrifice”. Artistja ka publikuar këngën bashkë me videoklip. Kënga është kompozuar nga vetë këngëtarja dhe përbën një nga këngët

Wanda Nara çmend ndjekësit me foto në rrjet

Wanda Nara di si të provokojë fansat e saj. Shpesh herë bashkëshortja e Mauro Icardit poston në rrjetet sociale foto apo video intime, të cilat marrin një vëmendje jo pak të vogël. Këtë he

JLo mahnit me dukjen në kampanjën e re, në fokus vendos këmbët joshëse

Ylli botëror, Jennifer Lopez vazhdon të jetë ndër emrat më të përfolur në shoubiz. Këngëtarja, së fundi ka realizuar një kampanjë të re për “DSW Designer Shoe Warehouse”, ku prezant

“Bomba ruse” që po tërbon meshkujt

Anastasiia Volk është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja ruse ka lënë pa mend ndjekësit e saj me fotot fantastike me bikini. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët

Info Tjera