Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/bebe-rexha-1.jpg

Bebe Rexha me linja perfekteBebe Rexha siguroi që të gjithë sytë ishin tek ajo ndërsa zgjodhi një veshje mahnitëse me një fustan të lëkurës së gjarprit portokalli.

Këngëtarja, 31 vjeç, u largua për të marrë pjesë në festimin e ditëlindjes së yllit të mediave sociale Charli D’Amelio në Delilah në West Hollywood të premten.

Bebe dukej e pabesueshme me fustan që tregonte kthesat e saj ndërsa dilte jashtë.

Fustani përmbante një skaj asimetrik i cili tërhoqi vëmendjen te linjat e saj dhe i shtoi një palë sandale me taka portokalli që përputheshin për të kompletuar dukjen e saj.

Bebe lejoi që veshja e saj të flasë dhe i mbajti aksesorët minimalë, duke futur një çantë të kuqe me shkëlqim nën krahun e saj.

Ajo modeloi flokët e arta në një stil të hijshëm dhe të drejtë që shfaqeshin mbi njërën shpatull dhe mbajti një fytyrë të plotë joshëse të make-up-it.

Kantautorja e nominuar nga Grammy mbante një fytyrë me xhevahire duke mbuluar një seri pozash.

Ndryshe, kënga më e re e Bebe, Sacrifice, u lansua në fillim të këtij muaji përpara debutimit të albumit të saj të dytë në studio.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera