Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/beberexha_11851853926745719627914001311843214090683197n-e1614189265363-780x439-1.jpg

Bebe Rexha: Nëse doni të arrini, përgatituni të dështoni shumëKëngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore, gjersa shpesh është aktive edhe me statuse në Twitter.

Së fundmi, 31-vjeçarja u lajmërua në Twitter për t’u treguar fansave se albumi i saj i ri është pothuajse gati, dhe se është lodhur së punuar në të.

 

Ajo iu përgjigj një fansi që i kishte shkruar: “Thjeshtë publikoje më atë album”, ku këngëtarja shqiptare ia kishte kthyer: “Fjalë për fjalë jam lodhur duke pritur dhe është albumi im (më vjen për të qeshur)”.

Mirëpo mesa duket këmbëngulja dhe uljet dhe ngritjen janë pjesë e suksesit që artistja me famë botërore.

Këtë gjë ajo e bëri të ditur në një status paraprak, përmes së cili i përgatiti fansat e saj, që ata që duan të kenë sukses, duhet të mësohen me dështimin.

“Thjesht dua të them diçka. Nëse doni të jeni të shkëlqyeshëm, përgatituni të dështoni shumë”, shkroi Bebe Rexha.

Në intervista të ndryshme, këngëtarja emri i vërtetë i së cilës është Bleta, ka treguar se rruga drejt suksesit është e vështirë dhe se për të qenë aty ku është sot, ajo është “rrëzuar” shumë herë, por ia ka dalë mbanë të ngritët përsëri.

Të fundit

Oriola përshëndet me dekolte të hapur nga Roma

Oriola ekspozoi gjoksin në veshjen që e zgjodhi për imazhet e reja. Oriola Marashi këto ditë ka udhëtuar në Itali, ku po punon për kampanjën e re të brendit “Guess”. Ajo është në mesi

Dafina befasohet nga DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Info Tjera