Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/BEBUSHI-780x439-1.jpg

Bebe Rexha publikon video në TikTok, duke dridhur të pasmet para kamerësKëngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Sacrifice”.

Kënga e cila është pritur mirë nga publiku është pjesë e albumit të saj të ri në ardhje, që do të publikohet së shpejti. Rexha, e cila është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, i ka të shpeshta postimet në platformat e ndryshme si Facebook, Instagram, SnapChat dhe TikTok.

Në këtë të fundit, ajo ka publikuar një video provokuese, ku shfaqet e veshur në tuta sportive ndërsa dridh të pasmet e saj para kamerës.

Ajo ka bërë shaka, duke marrë një litarë dhe tërhequr atë, e më pas e lëshonte dhe fillonte të dridhej sikur të ishte një marionetë e kurdisur.

Videoja në fjalë është klikuar dhe komentuar shumë nga ndjekësit, të cilët janë “ngacmuar” pak nga kjo paraqitje atraktive e saj.

Bebe Rexha përndryshe vazhdon të mbetet personaliteti më i ndjekur shqiptar në TikTok, me mbi 5.9 milionë përdorues që e ndjekin atë, pasuar nga Dua Lipa me 5.3 dhe Ava Max me 1.5 milionë sosh.

@beberexha

No bushes in my front yard

? original sound – Isaiahsbaconn

 

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera