Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/bebebebeb-780x439-1.jpg

Bebe Rexha sjell poza atraktive dhe provokuese nga xhirimet e klipit të riKëngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, këtë vit do të sjellë në tregu albumin e saj më të ri, njëherësh të dytin në karrierën e saj.

Ajo është duke realizuar klipin e një prej këngëve të reja të albumit, që do të publikohet shumë shpejt.

Bebe Rexha në anën tjetër po i mban të azhurnuar fansat me gjithçka që ndodh rreth saj, duke ndarë me ta imazhe të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqet mjaft tërheqëse në të zeza, teksa xhiron për klipin e saj të ri.

Ajo duket mjaft joshëse në një kostum të zi me disa materiale shtesë rreth saj, teksa rrëmben vëmendjen me baluke e lëshuara dhe pamjen prej biondeje.

Pranë saj ajo kishte një qen, i cili do të jetë pjesë e klipit të saj të ri “Sabotage”, për ta bërë skenën të duket më e rrezikshme.

“Falkor (qeni) dhe unë xhiruam dje disa gjëra të forta. Ai ishte aq i ëmbël dhe duhet të hante shumë qofte qeni. Bear Rexha (qeni personal i Bebe) ishte aq xheloz. Unë i dua qentë”, shkroi artistja shqiptare në mbishkrimin e fotografisë.

Përndryshe, një nga këngët hit të albumit në ardhje, “Baby, I’m jealous” u publikua vitin e kaluar me klip, dhe u prit shumë mirë nga fansat.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera