Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/Bebe-rexha-scaled.jpg

Bebe Rexha surprizon fansat me pamjen e reYlli shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha ka marrë me shumë seriozitet rënien në peshë.

Këngëtarja po vazhdon të angazhohet shumë në fitnes më qëllim të uljes së kilogramëve të tepërt që i ka Bebe.

Në videon e mësipërme shihet se ushtrimet në fitnes kanë nisur të kenë ndikim te Bebe, e cila duket për mrekulli.

Të fundit

Agnesa Vuthaj thotë se nuk i zgjatin lidhjet e dashurisë

Agnesa Vuthaj ishte e ftuar së fundi në emision “NIN” në Klan Kosova.  Nga biseda për përditshmërinë dhe karrierën, Agnesa u pyet edhe për jetën private. Njëra nga pyetjet që iu para

Fansat befasohen nga fotot e Rihanna-s

Rihanna është ndër këngëtaret me famë ndërkombëtare që ka treguar sukses edhe në sferën e biznesit. Artistja që një kohë të gjatë është duke shpenzuar energjinë në ‘Savage x Fent

Modelja e njohur reagon ndaj akuzave për ndërhyrje kirurgjikale gjatë shtatzanisë

Emily Ratajkowski ka mohuar akuzat se ka bërë ndërhyrje në buzë. Supermodelja 29-vjeçare, e cila është në pritjë të fëmijës së saj të parë iu përgjigj akuzave me një postim në Insta

Yllka Kuqi sjell në treg projektin e ri muzikor

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi, njihet në përgjithsë për interpretimet e këngëve të saj. Artistja është edhe më e njohur për mbrëmjet muzikore, aty ku grumbullon me mijëra fansa. Në n

Pas lajmeve për ndarjen nga Patris Berisha, Tuna Sejdi bëhet e “gjallë” në rrjete sociale

Pas lajmeve se është ndarë, Tuna Sejdi ka preferuar që të mos jetë aktive gjatë këtyre muajve në rrjete sociale, pasi hera e fundit që kishte postuar ishte në nëntor të vitit 2020. Mirëp

Këngëtarja shqiptare ende me pasoja nga Covid-19

Eni Koçi i është shtuar listës së personave publikë që janë infektuar nga Covid -19 dhe këtë e ka zbuluar me dy postimet e fundit. “Duke shpresuar që do ndjej sado pak shije”, ka shkrua

Info Tjera