Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/bbbb.jpg

Bebe Rexha zbulon kopertinën e albumit të riKëngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, muajt e fundit ka punuar me përkushtim për albumin e ri, shkruan lajmi.net.

Ajo tashmë e ka gati edhe kopertinën e albumit të ri, teksa publikoi një foto me banane në dorë, në vend të mikrofonit, në studio.

“Shumë e ngazëllyer të ndaj punën artistike për albumin tim të ardhshëm. Kemi punuar shumë në të, shpresoj ta pëlqeni, njoftimi së shpejti”, shkruan Bebe.

Këngëtarja, muajin e kaluar publikoi projektin muzikor me titull “Sacrifice”, në klipin e të cilit erdhi më ndryshe prej herave të tjera.

Kënga në fjalë po pritet shumë mirë dhe deri tani ka marrë mbi tetë milionë klikime në YouTube.

Të fundit

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi. Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak jan

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Info Tjera