Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/BELLA-HADID-e1601801597121.jpg

Bella Hadid nuk kursehet, pozon vetëm me të brendshmeAjo është një nga top modelet në botë, ndërsa po vazhdon në hapat e njëjtë sikurse të motrës dhe nënës së saj.

Fjala është për Bella Hadid, e cila ka ‘pushtuar’ pistat e modës, ndërsa konsiderohet si personazhi më me famë, shkruan Daily Mail.

23-vjeçarja së fundmi në një postim në rrjetin social Instagram ka mahnitur fansat me dukjen, teksa ka ekspozuar më shumë nga trupi i saj.

View this post on Instagram

Watch me on ya video foneeee?

A post shared by Bella ? (@bellahadid) on

E veshur me të brendshme nga linja e këngëtares Rihanna, “Sevage X Fenty”, ajo ka theksuar linjat e formësuara trupore.

Krejt kësaj dukje ekstravange Bella i ka shtuar edhe disa aksesorë, derisa në qafë dhe në dorë mbante lidhëse nga diamanti.

Flokët brune i kishte të stiluara në mënyrë mjaft të veçantë, gjysmën prej tyre të lidhura e gjysmën të bëra kaçurrele.

Theksojmë se ajo së fundmi ka realizuar edhe fotosesione të tjera për fushtën e re të ‘Versace’.

Të fundit

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë s

Ashley Graham befason me foton e fundit, tërësisht lakuriq para pasqyrës

Ashley Graham është modelja më e famshme në botë, e mbushur, pikërisht prej ekspozimit të hireve të saj pa komplekse. Por pavarësisht kilogramëve mbipeshë, ajo arrin të bëjë për vete mi

Koncerti më i pazakontë që keni parë

Grupi muzikor “The Flaming Lips” janë shfaqur në një performancë muzikore të mbështjellë në flluska plastike. Banda e rrokut ka gjetur këtë mënyrë për të mbrojtur veten dhe fansat ng

Netflix mbledh ‘ekipin e ëndrrave’ në filmin e ri të Adam McKay

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep dhe Timothy Shalame do të luajnë në filmin e ri të Adam McKay “Don’t Look Up”, prodhuar nga Netflix. Përveç tyre, rolet iu dhanë Johnny

Ndarja nga aktorja, i kushton shtrenjtë këngëtarit turk

Pas ndarjes nga ‘Eda’, këngëtari i njohur turk humb shumën e majme të parave. Ndarja e aktores turke Hande Erçel nga këngëtari turk Murat Dalkiliç ka qenë shumë e komentuar në media koh

Rita Ora merr vëmendje me veshjen transparente

Ajo është e njohur për guximin e saj posaqërisht në modë e veshjet që zgjedh. Dhe Rita Ora befasoi me dukjen në një fustan transparent të markës ‘Gucci’, derisa realizoi një fotosesion

Info Tjera