Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/34937598-0-image-a-191_1603866802753.jpg

Bëri festë të “çmendur” në kohë pandemie, femra më seksi kritikohet ashpër nga fansat (FOTO)Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka festuar pak ditë më parë 40-vjetorin e lindjes.

Ajo vendosi që të mos bënte një festë në Los Angeles, por duket që kishte menduar për diçka akoma më të madhe.

Ylli televiziv u “arratis” së bashku me njerëzit e saj më të afërt në një ishull privat në Karaibe. Kim nuk i kurseu fotot e realizuara nga festa e madhe e ditëlindjes. Ajo ndau me ndjekësit disa nga momentet më të bukura.

Edhe pse ylli i “Keeping Up With The Kardashian” u shpreh se janë kujdesur të respektojnë rregullat e duhura para nisjes, fansat kanë vënë në pikëpyetje nëse ata e kanë kuptuar ashpërsinë e virusit.

Për këtë arsye kanë vërshuan komentet ndaj 40-vjeçares. “Ndihem sikur nuk duhet ta kishit ndarë këtë me ne dhe thjesht ta mbanit për vete. Njerëzit po vdesin dhe ne të tjerët po vuajmë ndërsa qëndrojmë në karantinë”, shkroi një përdorues i “Twitterit”.

“Shumë egoist kur njerëzit po vdesin dhe po humbin punën e tyre,” shkroi një tjetër. “Shpresoj të jeni argëtuar duke pretenduar se gjërat ishin normale, por kurseni një mendim për ata që qëndrojnë në botën reale”, kanë qenë disa nga komentet e ndjekësve.

Të fundit

“Bomba e Playboy” që do t’iu lërë pa gjumë

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.7 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Modelja k

Donald Veshaj dhe Bora Zemani nuk ndalin së shprehuri dashurinë edhe në rrjetet sociale

Donaldi di si ta bëjë të lumtur partneren e tij Bora Zemanin. Së fundmi aktori dhe prezantuesi shqiptar ka realizuar një portret shumë të bukur të moderatores. Aktori ka postuar një video ku

Bjondina që “tërbon” Instagramin

Ylli i “Love Islands”, Eve Gale u bë e njohur pasi konkurroi së bashku me të motrën binjake në realityshoën e famshëm. Bukuroshja ka një fizik marramendës dhe tërheq vëmendjen me pozat

Olta Gixhari provokon e zhveshur nga shtrati

Olta Gixhari shquhet për format që ka të cilat nuk heziton ti ekspozojë. Kohën e fundit jo rrallë herë ajo provokon nga shtrati. Janë linajt e trupit të saj, ato që bien më shumë në sy. E

Dua Lipa me dy këngë në top listën e këngëve më të mira në Britani

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun internacional të muzikës. Aktualisht, ajo ka dy këngë në top listën e 10 këngëv

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani po sjellin një bashkëpunim?!

Po nëse ju themi se Dafina Zeqiri dhe Yll Limani po sjellin një bashkëpunim? Nuk e dimë sa të vërteta janë këto zëra, por fansat po aludojnë së fundmi se dyshja ka bashkuar forcat për të

Info Tjera