Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/DKiaXosXcAAfT2e.jpg

“Bisha” amerikaneAjo është një nga modelet dhe kërcimtaret më seksi amerikane.

Bukuroshja Victoria Vesce ka rrëmbyer zemrat e të gjithë meshkujve me pozat e saj joshëse që publikon shpesh në rrjetet sociale.

Ajo nuk nguron të reklamojë linjat e saj perfekte me bikini. 

Ajo ka përfunduar studimet në Universitetin Shtetëror në Carolina dhe është diplomuar në arte dhe komunikimet mediatike.

Victoria ndez shpesh rrjetin teksa tregon format bombastike me fotot provokuese me bikini.

Të fundit

Rita Ora uron Michelle Obama me rastin e ditëlindjes, e quan mbretëreshë atë

Michelle Obama sot feston 57-vjetorin dhe këngëtarja shqiptare ka menduar për të një dedikim të veçantë. Rita Ora ishte ajo e cila e uroi me fjalët më të ëmbla gruan e ish-presidentit të

Kim Kardashian tregon linjat e përsosura në veshjen prej ari

Së fundi, ka publikuar një fotosesion me veshje prej ari nga prapaskenat e “KKW FragrancMetallic Hearts range”, transmeton lajmi.net. 40 vjeçarja tregoi linjat e bukura në veshjen të cilën k

Modele kaq seksi nuk keni parë ndonjëherë

Ajo është një nga modelet më të nxehta dhe seksi të Instagramit. Modelja Konstantina Gianni çmend ndjekist e saj me pozat e saj provokuese. Gianni shpesh herë publikon foto nudo dhe topless du

“Më bullizuan të gjithë pas rolit në ‘Titanic”- Kate Winslet habit me deklaratën e saj

“Titanic” është pa një nga filmat më të preferuar të të gjitha kohërave dhe ju dha një famë të jashtëzakonshme dy protagonistëve të tij, Kate Winslet dhe Leonardo DiCaprio. Për Kate

Partneri turk i Genta Ismajlit befason shqiptarët

Genta Ismajli dhe Usta janë kthyer në një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Dhe duhet thënë se merita më e madhe i takon Ustës, që shumë shpejt është përshtatur me kultur

Dua Lipa e lumtur pasi merr kopjen e “British Vogue” me imazhin e saj në kopertinë

Dua Lipa ndihet e lumtur që mori një kopje të revistës për të cilën pozoi së fundi. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, para pak ditësh pozoi për “British Vogue”.  Art

Info Tjera