Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/ccelebrities1_Love-Island-Eve-Gale-plunging-top.jpg

Bjondina që “tërbon” InstagraminYlli i “Love Islands”, Eve Gale u bë e njohur pasi konkurroi së bashku me të motrën binjake në realityshoën e famshëm.

Bukuroshja ka një fizik marramendës dhe tërheq vëmendjen me pozat e saj provokuese.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish  me të cilët ndan foto tejet seksi.

Të fundit

Modelja e fitnesit me trupin perfekt

Andrea Thomas është një eksperte fitnesi dhe trajnere nga SHBA. Andrea ka tërhequr shumë në rrjetet sociale me fizikun e saj dhe fotot shumë tërheqëse. Bukuroshja amerikane nisi të ushtrohej

Morena Taraku vjen me poza tërheqëse, në fokus vë të pasmet e bujshme

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është ndër më të pëlqyerat kohëve të fundit. Përmes ndryshimit që ka bërë në dukje, ajo vazhdimisht po sjell imazhe tërheqëse, të c

Agnesa Vuthaj thotë se nuk i zgjatin lidhjet e dashurisë

Agnesa Vuthaj ishte e ftuar së fundi në emision “NIN” në Klan Kosova.  Nga biseda për përditshmërinë dhe karrierën, Agnesa u pyet edhe për jetën private. Njëra nga pyetjet që iu para

Fansat befasohen nga fotot e Rihanna-s

Rihanna është ndër këngëtaret me famë ndërkombëtare që ka treguar sukses edhe në sferën e biznesit. Artistja që një kohë të gjatë është duke shpenzuar energjinë në ‘Savage x Fent

Modelja e njohur reagon ndaj akuzave për ndërhyrje kirurgjikale gjatë shtatzanisë

Emily Ratajkowski ka mohuar akuzat se ka bërë ndërhyrje në buzë. Supermodelja 29-vjeçare, e cila është në pritjë të fëmijës së saj të parë iu përgjigj akuzave me një postim në Insta

Yllka Kuqi sjell në treg projektin e ri muzikor

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi, njihet në përgjithsë për interpretimet e këngëve të saj. Artistja është edhe më e njohur për mbrëmjet muzikore, aty ku grumbullon me mijëra fansa. Në n

Info Tjera