Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/ermal-fifi_ff1593173461.jpg

Boom hiteshKëtë verë mund ta quajmë padyshim vera e bashkëpunimeve ku artistët shqiptarë bashkuan forcat e na sollën disa hite vërtet të bukura.

Kujtojmë këtu bashkëpunimin e Mozzik dhe Kidës, Xhensilës dhe Ardjan Bujupit, Capital T dhe Ledrit e shumë të tjera.

Mirëpo bashkëpunimet duket se nuk kanë mbaruar dhe shumë shpejt pritet që të kemi hite të reja.

Gjiko dhe Melinda kanë konfirmuar bashkëpunimin me një foto të publikuar në Instagram pa dhënë detaje për titullin dhe datën e publikimit të këngës së tyre.

View this post on Instagram

@gjikotheflyboy ???

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Komentet mes dy artistëve Nora Istrefi dhe Butrint Imeri zbuluan se dyshja së shpejti do vijnë me duet.

E fundit, por jo e pa rëndësishme, po ëmbëlsirë për fund janë Fifi dhe Ermal Fejzullahu.

Këngëtarët e njohur kanë zbuluar projektin e tyre të përbashkët në Instastory duke treguar se kënga do të publikohet gjatë tetorit.

“Hiti i rradhës që e di sigurt që është hit del në tetor apo jo kusho”, ka shkruar Fifi.

Të fundit

Rovena Stefa marrëzisht e dashuruar

Rovena Stefa është një nga ato këngëtaret shqiptare të cilat shkaktojnë zhurmë kudo që shkojnë. Prej vitesh ajo është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe ka vjedhur zemrat e të gjithë p

Dua të jem në krahët e Robert Berishës!

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas sh

Dua Lipa njofton fansat se është detyruar sërish të shtyjë turneun e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, kishte paraparë të realizonte turneun e saj “Future Nostalgia” këtë vit, për të promovuar këngët e albumit me po të njëjtin emër. Mi

Erjona Sulejmani nuk mërzitet nga “vetmia”

Modelja e njohur Erjona Sulejmani vijon të jetë “single” që prej divorcit me futbollistin shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Blerim Xhemajli, më tepër se 3 vite më parë. Megjithatë kjo nuk e

Loredana publikon këngën e re ‘Rockstar’

Loredana nuk di të ndalet. Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, Loredana gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar ‘Rockstar’. Kënga në gjuhën gjermane është punuar edh

Tayna pozon e zhveshur edhe e mbuluar me pallto

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo publikon për fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria, ku kryesisht promovon këngët e s

Info Tjera