Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/pitt-biden-e1603723540736-780x439-1.jpg

Brad Pitt në përkrahje të Joe Biden në zgjedhjet presidencialeAktori i famshëm i Hollywood-it, Brad Pitt, zyrtarisht mund të themi se është pjesë e ekipit të Biden.

Ylli i “Ad Astra” është shfaqur në mbështetje të Joe Biden, pasi aktroi në një reklamë të re të fushatës për kandidatin presidencial.

56-vjeçari huazoi zërin e tij në një reklamë të re që përfaqësonte ish-nënkryetarin, gjersa u takua edhe me mbështetës të tjerë amerikanë.

Amerika është një vend për të gjithë – ata që zgjodhën këtë qark, ata që luftuan për të – disa republikanë, disa demokratë dhe shumica, vetëm diku në mes”, rrëfen Pitt.

“Të gjithë kërkojnë të njëjtën gjë; dikush që i kupton shpresat, ëndrrat dhe dhimbjen e tyre për të dëgjuar, për të sjellë njerëz së bashku, për të punuar shumë për njerëzit që e votuan atë. Të bëhesh një president për të gjithë amerikanët”.

Miratimi i Pitt nuk duhet të habisë fansat, pasi ai ka mbështetur prej kohësh kandidatët demokratë dhe ishte një mbështetës i zëshëm i fushatës së Barack Obamas.

Dhe ai nuk është artisti i vetëm që po mbështet Biden, pasi i janë bashkuar edhe shumë yje të tjerë nga fusha të ndryshme.

Theksojmë se zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës do mbahen më 3 nëntor.

Qytetarët kanë rastin të votojnë për demokratin Joe Biden si dhe për republikanin njëherësh presidentin aktual të Amerikës, Donald Trump.

Të fundit

Paris Hilton vishet nga stilisti nga Kosova

Paris Hilton parakaloi në eventin e madh “American Music Awards”, me një fustan të argjend, që la përshtypje të mira. Por, fustanin Hilton ia besoi dizajnerit shqiptar, Valdrin Sahiti. Një

Dua Lipa me performancë ‘jashtë toke’ në AMA, rrëmben edhe çmim

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa e ka interpretuar në mënyrë të jashtëzakonshme këngën “Levitating” në ceremoninë e ‘American Music Awards 2020’ që u zhvi

Femra që nuk di të plaket

Edhe pse ka një vit që i ka kaluar gjysmëshekulli jetë, Jennifer Lopez, jo vetëm që duket si shumë vite më e re, por edhe ndihet e tillë. JLO ka realizuar një set fotografik për “Wall Str

Këngëtarja shqiptare në mbështetje të yjeve të reja

Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se është shumë krenare për origjinën e saj, duke mos e fshehur faktin se është shqiptare. Madje, shpesh ndan me ndjekësit gatime tradicionale shqiptare, zakone,

Bebe Rexha publikon pamje nga provat për “AMA 2020”

Prej disa muajsh është bërë e ditur se “American Music Awards 2020” do mbahet më 22 nëntor, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net. Është Dua Lipa e vetmja shqiptare e nominuar n

Publikuan këngën e re bashkë, Dua Lipa dhe Miley Cyrus akuzohen për kopjim të videoklipit

Banda e pop-it “Dream Wife” ka akuzuar Miley Cyrus dhe Dua Lipën për kopjim të videoklipit të tyre. Dua dhe Miley kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor “Prisoner”, videoklipi i

Info Tjera