Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/neymar-natalia-barulich.jpg

Bukuroshja e Naimarit po e djeg internetinMe fotografi tërheqëse në Instagram, manekenia amerikane me rrënjë kroate, 28-vjeçarja Natalia Barulich, çdo ditë i kënaq mbi 3,5 ndjekës.

Pasi që para do kohe ka bërë të ditur se është në lidhje me njërin prej futbollistëve më të mirë të botës, Neimarin, kjo manekene është gjithnjë e më e popularizuar.

Natalia ka lindur në Los Angelos dhe ka rrënjë kubane e kroate.

Është e ditur se babai i saj, një ndërmarrës nga Zagrebi, ka vendosur të kalojë jetën në anën tjetër të oqeanit.

Krahas profesionit të modeles, Natalia është edhe ish balerinë, e cila paraqitet në spotin e Britney Spearsit ‘Work B**ch’. 

https://www.instagram.com/p/CHlXz3LAFx6/?utm_source=ig_web_copy_link

Të fundit

Çfarë ndryshime solli virusi te Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi e ka bërë të ditur lajmin se kishte vendosur ta ndryshojë albumin e saj, pasi prindërit iu infektuan me koronaviru

Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime

Luana Vjollca vjen me ndryshimin e radhës, josh fansat me paraqitjen

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë pëlqehet për stilin e saj. Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshu

Hiti po afron! Getoari, Ermali dhe Majk zbulojnë detaje nga bashkëpunimi i shumëpritur

Pak ditë më parë këngëtari Ermal Fejzullahu njoftoi se së shpejt do ti vinte me një bashkëpunim me Ghetto Geasy dhe Majk. Ai u shpreh se projekti është gati, sepse xhirimet kanë përfunduar

Jennifer Lopez shfaqet atraktive në fotosesionin me nënën dhe vajzën e saj

Ajo vendosi të ndahej me të fejuarin e saj këtë fillim të pranverës dhe është përqendruar në familjen e saj. Andaj, Jennifer Lopez dukej përplot stil në disa postime të fundit që ka shp

Kendall Jenner tregon se ka vuajtur nga ankthi

Kendall Jenner në një intervistë të fundit me Vogue është hapur në lidhje me betejën e saj me ankthin në bisedë me disa profesionistë të shëndetit mendor. “Mbaj mend që isha me të v

Info Tjera