Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/auto_sladkaja-zavisimost-devushka-nejmara-vylozhila-seksualnuju-fotografiju-v-jarkom-kupalnike_159350819610091378201613214429.jpg

Bukuroshja italiane ia merr vëmendjen NeymaritDuket e pamundur që Nejmar të mos e gjejë veten të përfshirë në lajmet rozë.

Ylli brazilian është në radhë të parë, kur bëhet fjalë për femrat seksi.

Pas ndarjes me Natalia Baruliç, futbollisti është hedhur në sulm për të joshur modelen dhe blogeren italiane, Kiara Nasti, e cila ka marrë pjesë dhe tek “Isola dei Famosi”, ndërkohë që së fundmi modelon për Armanin.

Lajmi për flirtin e Nejmar me 23-vjeçaren, është konfirmuar edhe nga drejtori i revistës Chi, Alfons Sinjorini, i cili u shpreh: “Nuk ka një foto të Nastit që nuk ka pëlqim ose zemër nga Nejmar.

Ai po bën gjithçka për ta takuar, por për momentin ajo nuk dorëzohet”.

Me origjinë nga Napoli, modelja seksi numëron 1.7 milion ndjekësish në Instagram.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera