Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/06/received_275486847006506.jpeg

Butrint Imeri ka një baladë për juAshtu si dhe na kish paralajmëruar, Butrint Imeri solli ditën e djeshme suprizën e tij për fansat dhe ishte një super baladë dashurie.

Butrinti ka kënduar në mes të dëborës për të gjitha zemrat e vetmuara dhe video e tij s’duhet humbur.

“a t’merr malli ty qe nuk jena ma

a t’merr malli ty me ma ni at’ za

a t’merr malli ty me m’bertit e me m’sha

tash masi m’ke vra

a t’merr malli me m’pa

nese thom qe flej un’

dije qe po t’rrej un’

se me sy qel un’

per ty endrroj hala

po kjo anderr tmerrshem

qona gotat i thej un’

pse ti ma nuk je

un’ s’po besoj hala

e di je merzit

gjithkah tu pi vena

e di qysh je mrena

lej tash ti kto rrena

ahh e di

qysh jena kon’ mrena

lej tash ti kto rrena

moj LULE E DASHNISE”- është teksti i këngës që ka për të bërë namin këto ditë të ftohta.

Të fundit

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë ndërsa fokuson barkun e rritur

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në prag të bëhet nënë për herë të parë. Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, duke e bërë kët

Shpallet fituesi i Sanremo 2021, Ermal Meta mes tre finalistëve

Kantautori shqiptar Ermal Meta me këngën e tij “Un milione di cose da dirti” është renditur në vendin e tretë në Festivalin e 71 të Muzikës Italiane Sanremo 2021. Kënga e tij u vlerësua

Bebe Rexha publikon këngën e re (VIDEO)

Bebe Rexha ka publikuar këngën e re të titulluar “Sakrifice”. Artistja ka publikuar këngën bashkë me videoklip. Kënga është kompozuar nga vetë këngëtarja dhe përbën një nga këngët

Wanda Nara çmend ndjekësit me foto në rrjet

Wanda Nara di si të provokojë fansat e saj. Shpesh herë bashkëshortja e Mauro Icardit poston në rrjetet sociale foto apo video intime, të cilat marrin një vëmendje jo pak të vogël. Këtë he

JLo mahnit me dukjen në kampanjën e re, në fokus vendos këmbët joshëse

Ylli botëror, Jennifer Lopez vazhdon të jetë ndër emrat më të përfolur në shoubiz. Këngëtarja, së fundi ka realizuar një kampanjë të re për “DSW Designer Shoe Warehouse”, ku prezant

“Bomba ruse” që po tërbon meshkujt

Anastasiia Volk është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja ruse ka lënë pa mend ndjekësit e saj me fotot fantastike me bikini. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët

Info Tjera