Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/can-yaman-daydreamer-1280x720-1.jpg

Can Yaman kapet mat me të dashurën e reCan Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi.

Can është gjithashtu një nga meshkujt më të pëlqyer nga femrat, të cilat ditët e fundit mund ‘t’i jetë thyer zemra’ teksa kanë zbuluar se idhulli i tyre është në një lidhje të re.

Mediat e huaja shkruajnë se ai ka nisur një lidhje të re, madje kanë paparacët kanë fotografuar të dashurën e tij pas takimit të tyre në Ortakoy.

“Sapo u takuam me Canin, thjesht biseduam”, është shprehur vajza, identiteti i së cilës nuk është bërë ende i ditur.

Të fundit

Rovena Stefa marrëzisht e dashuruar

Rovena Stefa është një nga ato këngëtaret shqiptare të cilat shkaktojnë zhurmë kudo që shkojnë. Prej vitesh ajo është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe ka vjedhur zemrat e të gjithë p

Dua të jem në krahët e Robert Berishës!

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas sh

Dua Lipa njofton fansat se është detyruar sërish të shtyjë turneun e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, kishte paraparë të realizonte turneun e saj “Future Nostalgia” këtë vit, për të promovuar këngët e albumit me po të njëjtin emër. Mi

Erjona Sulejmani nuk mërzitet nga “vetmia”

Modelja e njohur Erjona Sulejmani vijon të jetë “single” që prej divorcit me futbollistin shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Blerim Xhemajli, më tepër se 3 vite më parë. Megjithatë kjo nuk e

Loredana publikon këngën e re ‘Rockstar’

Loredana nuk di të ndalet. Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, Loredana gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar ‘Rockstar’. Kënga në gjuhën gjermane është punuar edh

Tayna pozon e zhveshur edhe e mbuluar me pallto

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo publikon për fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria, ku kryesisht promovon këngët e s

Info Tjera