Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/Screenshot_6-40-780x439-1.png

Capital T thotë se është ‘single’Ai vazhdon të jetë njëri prej meshkujve më të pëlqyer në estradë e njëherësh mjaft i suksesshëm në karrierë. Fjala është për Capital T, i cili admirohet mjaft shumë për pamjen e jashtme e po ashtu edhe për projektet që sjell.

Megjithatë, ai ka qenë së fundmi i ftuar në ‘AfterParty’ me Luana Vjollcën, në të cilën u përgjigj në disa pyetje.

Capital T (Foto: YouTube)

I pyetur nëse është në lidhje apo ‘single’?, Trim Ademi (emri i vërtetë) nuk ka ngurruar të thotë të vërtetën.

I njëjti tregon se aktualisht është ‘single’, duke hedhur poshtë të gjitha aludimet që kanë bërë bujë gjatë muajve të fundit.

Kapo është duke shijuar suksesin e albumit të ri “Skulpturë”, pasi në fillim të këtij muaji solli pjesën e dytë të tij. Ai në anën tjetër është duke punuar për klipin e këngës “Fjalët e Nënës”, të cilën ia ka dedikuar të ëmës së tij.

Capital T (Foto: Instagram)

Të fundit

Paris Hilton vishet nga stilisti nga Kosova

Paris Hilton parakaloi në eventin e madh “American Music Awards”, me një fustan të argjend, që la përshtypje të mira. Por, fustanin Hilton ia besoi dizajnerit shqiptar, Valdrin Sahiti. Një

Dua Lipa me performancë ‘jashtë toke’ në AMA, rrëmben edhe çmim

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa e ka interpretuar në mënyrë të jashtëzakonshme këngën “Levitating” në ceremoninë e ‘American Music Awards 2020’ që u zhvi

Femra që nuk di të plaket

Edhe pse ka një vit që i ka kaluar gjysmëshekulli jetë, Jennifer Lopez, jo vetëm që duket si shumë vite më e re, por edhe ndihet e tillë. JLO ka realizuar një set fotografik për “Wall Str

Këngëtarja shqiptare në mbështetje të yjeve të reja

Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se është shumë krenare për origjinën e saj, duke mos e fshehur faktin se është shqiptare. Madje, shpesh ndan me ndjekësit gatime tradicionale shqiptare, zakone,

Bebe Rexha publikon pamje nga provat për “AMA 2020”

Prej disa muajsh është bërë e ditur se “American Music Awards 2020” do mbahet më 22 nëntor, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net. Është Dua Lipa e vetmja shqiptare e nominuar n

Publikuan këngën e re bashkë, Dua Lipa dhe Miley Cyrus akuzohen për kopjim të videoklipit

Banda e pop-it “Dream Wife” ka akuzuar Miley Cyrus dhe Dua Lipën për kopjim të videoklipit të tyre. Dua dhe Miley kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor “Prisoner”, videoklipi i

Info Tjera