Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/cardi-b.jpg

Cardi B vlerësohet me çmimin “Woman Of The Year” nga BillboardKy vit ka qenë shumë i suksesshëm për Cardi B. Bashkëpunimi i saj me Megan Thee Stallion ishte një nga projektet më të mëdha të vitit 2020, një nga arsyet pse mori çmimin “Gruaja e Vitit” në Billboard.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Cardi B shprehu falenderimet për vlerësimin e bërë nga Billboard, duke thënë se kënga në fjalë arriti të thyejë rekorde. Por shumë njerëz nuk e kanë pritur mirë këtë vendim, duke thënë se reperja nuk ishte e denjë për një vlerësim të tillë.

Më e fundit: Cardi B, 28, është shpallur Gruaja e Vitit për Ngjarjen e 15-të Vjetore të Billboard-it në Muzikë. Këngëtarja e WAP u këput në Miami në fillim të këtij viti

Lidhur me këtë, Cardi ka reaguar në rrjete sociale duke iu kujtuar kritikëve suksesin e padiskutueshëm të hitit, që arriti të qëndrojë për disa javë në “Billboard Hot 100”. Ylli i hip-hopit do të nderohet me vlerësimin në ngjarjen virtuale “Billboard Women in Music 2020” në 10 Dhjetor.

Të fundit

Çfarë ndryshime solli virusi te Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi e ka bërë të ditur lajmin se kishte vendosur ta ndryshojë albumin e saj, pasi prindërit iu infektuan me koronaviru

Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime

Luana Vjollca vjen me ndryshimin e radhës, josh fansat me paraqitjen

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë pëlqehet për stilin e saj. Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshu

Hiti po afron! Getoari, Ermali dhe Majk zbulojnë detaje nga bashkëpunimi i shumëpritur

Pak ditë më parë këngëtari Ermal Fejzullahu njoftoi se së shpejt do ti vinte me një bashkëpunim me Ghetto Geasy dhe Majk. Ai u shpreh se projekti është gati, sepse xhirimet kanë përfunduar

Jennifer Lopez shfaqet atraktive në fotosesionin me nënën dhe vajzën e saj

Ajo vendosi të ndahej me të fejuarin e saj këtë fillim të pranverës dhe është përqendruar në familjen e saj. Andaj, Jennifer Lopez dukej përplot stil në disa postime të fundit që ka shp

Kendall Jenner tregon se ka vuajtur nga ankthi

Kendall Jenner në një intervistë të fundit me Vogue është hapur në lidhje me betejën e saj me ankthin në bisedë me disa profesionistë të shëndetit mendor. “Mbaj mend që isha me të v

Info Tjera