Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/bora-zemani-e1612471817758.jpg

Çdo ditë në ekran me persona të shumtë, Bora Zemani rezulton pozitive me CovidModeratorja e njohur, Bora Zemani ka rezultuar pozitive me COVID-19.Lajmin e ka bërë të ditur opinionisti Arjan Konomi në hapjen e puntantës së sotme të emisionit “Përputhen”.

Ai njoftoi se Bora është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk ka ndonjë shqetësim, por detyrohet të qëndrojë e izoluar gjatë kësaj periudhe.

Nuk dihet se çfarë do të ndodhë me konkurentët e “Përputhen”, pasi ata kanë pasur kontakt të përditshëm me moderatoren dhe kanë qenë po ashtu shumë të rrezikuar. Gjithçka mbetet për t’u sqaruar në vazhdim nëse do të vazhdojë emisioni apo jo.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera