Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/640-0-5d8e038e90852.png

Çfarë ndodhi papritur mes Fifit dhe Luana Vjollcës?Të gjithë e dimë se prej kohësh, këngëtarja e njohur Fifi dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca, kanë shoqëri të mirë me njëra-tjetrën.

Gjatë sezoneve të emisionit të Luanës, “Shiko Kush Luan”, Fifi na ka shoqëruar me performancat e saj muzikore dhe jo vetëm në rrjete sociale por edhe në ekran, ato ia kanë shprehur shpesh dashurinë njëra-tjetrës.

Fifi dhe Luana ishin shoqe për kokë, ndaj do të ishte e llogjikshme që nëse s’i kishte bërë një urim publik, Luana të ishte të paktën e pranishme në festën e ditëlindjes së Fifit.

Mirëpo, moderatorja s’bëri asnjë nga këto.

Fifi festoi mbrëmë 27 vjetorin me miq të shumtë e personazhe VIP, por Luana s’u duk gjëkundi.

Dy vajzat vazhdojnë ta ndjekin njëra-tjetrën në rrjete sociale por nëse më parë s’ndalonin dedikimet e bukura publike,por për ditëlindjen e Fifit moderatorja heshti.

Kjo na bëri të dyshojmë se mes tyre mund të ketë pasur ndonjë keqkuptim që mund të ketë prishur paska marrëdhënien, mirëpo ende nuk dihet çfarë.

As Fifi dhe as Luana s’kanë reaguar lidhur me këtë temë, teksa ne jemi të gjithë sy e veshë për të mësuar ç’bëhet me dy vajzat që publiku i ka kaq shumë përzemër.

Të fundit

Bebe Rexha publikon baladën “Sabotage”

Bebe Rexha, artistja shqiptare me famë botërore, ka sjell sot këngën e re të titulluar “Sabotage”, shkruan KultPlus. Kjo këngë e zhanrit baladë është pjesë e albumit në ardhje, “Bett

Dua Lipa fiton çmimin prestigjioz

Përmes një postimi në Instagram ajo ka bërë të ditur se së fundmi ka fituar një çmim të rëndësishëm në “Latin American Music Awards” si ‘Favorite Artist- Crossover’. Dua u shpreh

Sërish zhvishet Demi Rose

Ajo rregullisht poston foto mahnitëse për 16.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram. Dhe Demi Rose e bëri përsëri atë derisa pozonte e zhveshur me një xhaketë të vogël xhinse gjatë ditë

Ardian Bujupi sjellë këngën e re

Këngëtari i njohur, Ardian Bujupi porsa publikoi projektin e ri. Kënga e artistit titullohet “BAILA MORENA”, e cila u publikua me videoklip. Bujupi në këngën e re këndon në gjuhën shqipe

Greta Koçi publikon klipin e këngës “Trëndafilat”

“Trëndafilat” mban titullin kënga më e re e Greta Koçit, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Edlir Begolli është kujdesur për muzikën dhe e ka shkruar tekstin e këngës që

Irina me plotë sharm

Supermodelja, 35-vjeçare veshi një xhaketë të zezë dhe dollakë të martën. Modelja e Versace kompletoi pamjen me një palë çizme deri në gju të shtypura me zebra të cilat janë në modë k

Info Tjera