Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/charlize-theron.jpg

Charlize Theron flet për shkollimin në shtëpi të fëmijëve të saj gjatë karantinësCharlize Theron pak ditë më parë ka treguar në lidhje me vështirësitë që ka hasur me mësimin të fëmijëve të saj , për deri sa ishte në shtëpi gjatë pandemisë së koronavirusit , duke thënë se ajo më mirë do të bënte filma aksion sesa të bëhej përsëri mësuese e tyre.

Theron ka dy vajza – Jackson tetë vjeçare, të cilën e birësoi në vitin 2012, dhe katër vjeçarin August, të cilën e birësoi në korrik 2015.Aktorja, fituese e çmimit Oskar pranoi vështirësitë që pati me shkollimin në shtëpi me fëmijët e saj, gjatë një interviste të fundit me Today ‘ s Willie Geist, i cili gjithashtu ka dy fëmijë.

Gjatë bisedës me presentuesin përmes videos për jetën në karantinë  , Theron tha: “Unë do të thoja se sfida më e madhe për mua ishte vetëm shkollimi në shtëpi”, të cilit Geist iu përgjigj: “Amen”.

“Ishte një kohë tepër stresuese për mua dhe unë do të bëj ndonjë film aksion pa pushim para se të filloj përsëri shkollën në shtëpi ,” deklaroi Theron.

Të fundit

Dua bëhet udhëheqëse e njërit nga talk-showt më të njohur amerikan (Video)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa pas suksesve të njëpasnjëshme në fushën e muzikës, do ta provoj veten edhe si udhëheqëse shou në njërin nga emisionet më të shikuara “Jimmy Kimmel Live”

Demi Rose ‘dyfishon’ temperaturat (Foto)

Ajo ka qenë në mesin e yjeve që janë larguar në Ibiza, pas lehtësimit të masave të qeverisë së Britanisë së Madhe për kufizimet ndaj Covid. Dhe Demi Rose tregoj se si po e shfrytëzon koh

Dua Lipa për bashkëpunimin me Madonnën: Ende më duket i pabesueshëm

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, shpreh entuziazëm për bashkëpunimin me këngëtaret botërore Madonnën dhe Missy Elliot. Lipa ka konfirmuar kohët e fundit se do të nxjerrë projektin e ri me d

Modelja e njohur i heq të gjitha për një foto

Ana Cheri ka ‘goditur’ keq me një postim në Instagram. E veshur vetëm me bikini tanga në pjesën e poshtme ajo ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të shumtë në këtë rrjet social. Ajo ë

Rita Ora vjen me një pozë tjetër me bikini

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon të sjellë imazhe atraktive në rrjetet sociale. Biondja, e cila numëron ndjekës të shumtë, gjatë ditës së sotme (e diel)

Gati hiti i ri

Dyshja e njohur Ylli Limani dhe Lumi B shumë shpejt pritet të vijnë me një projekt të ri. Ka qenë Ylli ai që ka paralajmëruar bashkëpunimin në urimin e ditëlindjes që ia bëri reperit Lumi

Info Tjera