Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/Ariana-Grande.jpg

Cili shqiptar qëndron prapa suksesit të këngës së Ariana Grande?Ariana Grande erdhi tërheqëse si një shkencëtare seksi në videon e re muzikore “34+35”.

Këngëtarja 27 vjeçare në këtë klip u shndërrua në ‘fembot’ nga filmat e Austin Powers, ndërsa dukej joshëse në rolin e shkencëtares.

Në të gjitha skenat e klipit, artistja u komentua për paraqitjen që si zakonisht dukej shumë unike.

Kënga në fjalë është pjesë e albumit të saj të ri “Positions”, i cili u publikua në fillim të këtij muaji dhe debutoi në numrin një në top-listën amerikane “Billboard 200”.

Në mesin e tekstshkruesve të kësaj kënge është edhe këngëtari i njohur shqiptar, Albert Stanaj.

Kënga “34+35” për pak orë nga publikimi ka kaluar shifrën prej 7 milionë klikimeve në YouTube.

Të fundit

Çfarë ndryshime solli virusi te Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi e ka bërë të ditur lajmin se kishte vendosur ta ndryshojë albumin e saj, pasi prindërit iu infektuan me koronaviru

Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime

Luana Vjollca vjen me ndryshimin e radhës, josh fansat me paraqitjen

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë pëlqehet për stilin e saj. Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshu

Hiti po afron! Getoari, Ermali dhe Majk zbulojnë detaje nga bashkëpunimi i shumëpritur

Pak ditë më parë këngëtari Ermal Fejzullahu njoftoi se së shpejt do ti vinte me një bashkëpunim me Ghetto Geasy dhe Majk. Ai u shpreh se projekti është gati, sepse xhirimet kanë përfunduar

Jennifer Lopez shfaqet atraktive në fotosesionin me nënën dhe vajzën e saj

Ajo vendosi të ndahej me të fejuarin e saj këtë fillim të pranverës dhe është përqendruar në familjen e saj. Andaj, Jennifer Lopez dukej përplot stil në disa postime të fundit që ka shp

Kendall Jenner tregon se ka vuajtur nga ankthi

Kendall Jenner në një intervistë të fundit me Vogue është hapur në lidhje me betejën e saj me ankthin në bisedë me disa profesionistë të shëndetit mendor. “Mbaj mend që isha me të v

Info Tjera