Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/auto_unnamed_-_2019-05-20T183332.4821558370045.jpg

Çiljeta shfaqet e afërt me këngëtarin e njohur (Foto)Artistët e njohur Estto dhe Çiljeta Xhilaga këtë të diel pritet të sjellin projektin e ri muzikor, njëherësh bashkëpunimin e tyre të dytë.

Dyshja, të cilët janë shumë të pëlqyer nga publiku, bënë të ditur se kënga e re mban titullin “Zemër”.

Megjithatë, një postim i fundit i ndarë nga artisti pejan në InstaStory ka bërë kuriozë të gjithë.

Kjo meqë ai ka publikuar një pjesë nga klipi i ri, ku duket se është shfaqur shumë afër me Çiljetën.

Fragmenti i shkurtër i tij mori reagime nga më të ndryshmet, megjithëse presim të shohim videoklipin e plotë.

Të fundit

Fifi surprizon fansat

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke mos zbuluar identitetin e djalit qe i ka r

Këngëtarja gënjeu për t’i shpëtuar burgut

E “braktisur” nga familja dhe fansat, Fjolla Morina mëngjesin e kësaj të marte zbriti pa pranga nga furgoni i policisë, ndryshe nga dy djemtë që u arrestuan me të në makinë, të c

Kim godet sërish

Kim Kardashian ka ngritur sërish temperaturat, këtë herë në rrjetin social Twitter. Kim ka publikuar disa foto përmes të cilave ka treguar shfaqur hiret e saj. Night Swim pic.twitter.com/098wUM

Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe. Të shtunën, reperja e hitit “WAP” njoftoi se hapi një llogari për

Miley Cyrus i lë të gjithë me gojë hapur me look-un e saj trasparent

Të shumtë kanë qenë artistët që janë ngjitur në skenën e Los Angeles dhe Nashville për të bërë performancën e tyre, nga Bon Jovi tek BTS, Usher dhe një super seksi si Miley Cyrus, mbret

Tifozja më e flaktë e Juventusit

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit. Eva numëron më shumë se 1.7 milion ndjekës në Inst

Info Tjera