Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/bora-zemani-donald-veshaj-2.jpg

Çka po ndodh mes çiftit të njohurRomanca e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ka pasur shumë ulje-ngritje gjatë këtyre dy viteve që dyshja ka qenë bashkë.

Pasi u ndanë, ata u ribashkuan dhe e pranuan publikisht se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Mirëpo, “Prive” ka mësuar se çifti po kalon një krizë dhe raportet mes tyre nuk janë të mira.

Ata nuk ndiqen më në rrjete sociale, ku publikonin herë pas here imazhe në krahët e njëri-tjetrit.

Megjithatë, Bora ende e ndjek vëllain binjak të Donaldit, Romeo Veshajn.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj krize në lidhjen e dyshes.

Para pak javësh, Bora publikoi në Instagram-in e saj disa imazhe ku shihej krah Donaldit teksa darkonin.

Pak ditë më parë, ish-partneri i moderatores, Vin Veli, tregoi se mes tyre kishte një marrëdhënie shumë të mirë.

Ata takohen shpesh për shkak të djalit të tyre 6-vjeçar, Arborit.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera