Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/auto_DAFFJA-780x4391618382485-1.jpg

Dafina befasohet nga DJ GeekKëngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të.

Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dafinën e pritën befasi të këndshme që në orët e para të datës 14 prill, ku i dashuri i saj, DJ Geek, kishte përgatitur një festë surprizë për të.

Ai kishte organizuar një festë në oborrin e shtëpisë, ku ishte shkruar me të madhe numri 23, ndërsa ishin vendosur edhe fishekzjarre.

Ka qenë Dafina ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video nga befasia e këndshme, ndërsa falënderoi publikisht të dashurin e saj.

“Faleminderit i dashur për befasinë”, shkroi këngëtarja Zeqiri në mbishkrimin e videos.

Ndërkohë, Geek u kujdes edhe për një urim të veçantë për të dashurën e tij, duke publikuar disa fotografi të ëmbla të çiftit në rrjetin social Instagram.

“Urime ditëlindjen e dashur”, shkroi ai, ndërsa nuk munguan edhe urimet e shumta nga ndjekësit në hapësirën për komente.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera