Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/Captureewtrwt-728x430-1.jpg

Dafina paralajmëron diçka të reDafina Zeqiri na ka treguar gjithnjë për lidhjen e fortë që ka me mamanë e saj, që ka bërë edhe rolin e nënës edhe të babait në jetën e këngëtares.

Ajo shpesh poston foto me të në rrjetet sociale, duke mos i kursyer dedikimet kuptimplota dhe të mbushura me dashuri.

Për më tepër, ajo na ka treguar se do i realizojë të ëmës një dëshirë të mbetur në sirtar, që lidhet me muzikën.

E ëma e artistes së mirënjohur do këndojë intron e albumit “Dafinë moj” që po e presim me padurim.

Sakaq, ditën e sotme, Dafina ka emocionuar sërish me dedikimin për të, me rastin e ditëlindjes.

Autorja e hitit “Zili zili” ka ndarë me fansat në Instastory një foto të nënës së saj, duke i thurur edhe fjalët më të veçanta.

Luftëtare, engjëll. Gruas që më mësoi të ngrihem në këmbë dhe të bëj mirë sado mizorë që të jenë disa njerëz.

“Karma do të gjejë gjithmonë një mënyrë se si t’i përgjigjet problemeve të tyre”.

Të fundit

Dua Lipa thyen rekord, dominon në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021”

Që është njëra ndër këngëtaret ndërkombëtare me sukses të padiskutueshëm, është padyshim Dua Lipa. Artistja e njohur kohëve të fundit është duke mbërritur në majat e karrierës, tek

Kylie Jenner ekspozon format bombastike

Një kostum banje velet, mund të mos jetë veshja më praktike, por Kylie Jenner e bën atë të duket kaq bukur. Në fotot e fundit të postuara në Instagram, bukuroshja 23-vjeçare mahniti me biki

Justin Bieber u kërkon mediave të ndalojnë përdorimin e fotove të tij të vjetra

Justin Bieber u ka kërkuar mediave të bëjnë zgjedhje më të mira në fotot që publikojnë prej tij, pasi ai është lodhur të duket i sëmurë në shkrepje. Autori i “Sorry” pranoi se ishte

Modelja po ndez meshkujt në gjithë botën (Foto)

Belen Rodriguez është një nga modelet dhe aktoret më seksi në botë. Rodriguez është konsideruar si një sex simbol në 2000 dhe 2010 dhe është krahasuar me një nga ikonat e bukurisë. Belen

Rihanna në filmin e njohur

Duket se serisë së dytë të filmit “Black Panther” do t’i shtohet edhe një personazh mjaft i popullarizuar. Është ajo artistja e njohur, Rihanna, e cila së fundmi ka nxitur spekulime se k

Paris Hilton vishet nga stilisti nga Kosova

Paris Hilton parakaloi në eventin e madh “American Music Awards”, me një fustan të argjend, që la përshtypje të mira. Por, fustanin Hilton ia besoi dizajnerit shqiptar, Valdrin Sahiti. Një

Info Tjera