Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/dafina.zeqiri_120458357_807254723435353_3192238852231486803_n-e1601744036462-780x439-1.jpg

Dafina Zeqiri me ndryshime në dukje, bëhet me ballukeAjo është ndër këngëtaret shqiptare që po arrin të bëjë revolucion në industrinë muzikore. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila që në paraqitjen e parë kishte dëshmuar se ka talent për të prodhuar këngë.

Aj përmes rrjete sociale ndan imazhe nga më të ndryshmet, duke filluar nga përditshmëria, pushimet dhe jo vetëm.

Sidoqoftë kësaj,  në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja është parë me një stil mjaft të veçantë.

Duke marrë poza para kamerës, Dafina në fokus ka vënë veshjen unike, teksa i vërehet edhe ndryshimi i saj.

Ka të bëjë me flokët e saj, pasi këngëtarja ka vendosur që të bëhet me balluke. Ndërkaq, vlen të përmendet se “Zili Zili” është projekti i fundit nga ajo, që u prit mjaft mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Të fundit

“Bisha” amerikane

Ajo është një nga modelet dhe kërcimtaret më seksi amerikane. Bukuroshja Victoria Vesce ka rrëmbyer zemrat e të gjithë meshkujve me pozat e saj joshëse që publikon shpesh në rrjetet sociale

Wanda Nara, çmend fansat me foton e re

Wanda Nara është gjithmonë aktive në Instagram. Ajo publikon shpesh foto provokuese, por edhe zhveshur, duke provokuar ndjekësit e saj.  Së fundmi, ajo s’ka lënë vend për imagjinatë.

Jonida Maliqi flet për herë të parë për divorcin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ishte sot e ftuar tek “E diela shqiptare”, në një intervistë të veçantë me moderatorin Ardit Gjebrea. Arditi u ndal tek divorci duke

Me një pozë atraktive nga vetura e saj luksoze, Morena vë në dukje ndryshimin e saj të ri

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është gjithmonë shumë e përfolur për paraqitjet e saj në rrjetet sociale. Shpesh ndryshimet e saj të mëdha në dukje komentohen në

Bebe Rexha ‘çmend’ Amerikën, makinat me flamur kuqezi ‘mbushin’ rrugët e Californias (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare me origjinë nga Dibra, Bebe Rexha ka “çmendur” Amerikën ditën e sotme, pasi ka menduar një mënyrë shumë speciale për të festuar festën e flamurit. Bebe k

Genta Ismajli tregon befasinë e veçantë që mori nga i dashuri për 28 nëntor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po vazhdon të shijojë periudhën më të bukur të jetës së saj, në krahët e të dashurit të saj, Huseyin Usta. Çifti janë mjaft aktivë dhe t

Info Tjera