Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/dafi.jpg

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq



Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde të njëpasnjëshme.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ajo ka tërhequr vëmendje të madhe nga fansat.

View this post on Instagram

Wedding glam (check tags)

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

Krejt kjo për shkak të një imazhi, në të cilin ajo duket e rregulluar në secilin detaj të mundshëm të paraqitjes. E veshur me një fustan të kuq që i theksonte gjoksin, Dafina ka vendosur të bëjë makijazh të rëndë, teksa flokët i ka lënë të lakuara.

Instagram post shared by @dafina.zeqiri

Po ashtu, përpos bukurisë dhe tipareve trupore në fokus i janë vënë edhe tatuazhet e shumta që ajo ka.

Sa i përket projekteve muzikore “Million $” mbetet hitit i fundit nga ajo, që ka arritur deri më tani 6.1 milionë klikime në platformën YouTube.

Të fundit

Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh. Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” a

Rita Ora feston tre vjetorin e këngës “Anywhere”, arrin mbi 300 milionë klikime në YouTube

Këngëtarja renome ndërkombëtare, Rita Ora, po korr sukses të madh në industrinë muzikore. Që nga paraqitja e parë ajo ka zënë vend në tregun e huaj, ndërsa ka grumbulluar miliona fansa an

Modelja ruse që po i mahnit ndjekësit me tiparet e saj

Arina ka punuar në agjencinë e famshme të modeleve, Star Zagency Social dhe ka punuar gjithashtu për Harper Bazaar. Arina Nazarova numëron me mijëra ndjekës në Instagram, të cilët po shtohen

Magjepsëse dhe shumë provokuese

Ajo është një nga infuencueset më të reja të Instagramit. Bëhet fjalë për studenten nga Florida, Vicky Palacio e cila ka befasuar fansat e saj me fotot provokuese. Vicky është shumë aktive

Kim Kardashian zbuloi se sa fiton nga postimet në Instagram

Kim Kardashian ka zbuluar në një nga episodet e shfaqjes së David Letterman në Netflix, se seriali ‘Keeping Up With Kardashians’ nuk është burimi i saj kryesor i të ardhurave. Kim s

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë s

Info Tjera