Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/david-beckam.jpg

David dhe Victoria Beckham festojnë përvjetorin e 21-tëBeckhams festuan përvjetorin e 21-të të dasmës të Shtunën, dhe të dy David dhe Victoria ndanë video montazhe  të mbushura me foto hedhëse që përcillnin marrëdhëniet e tyre nga vitet 1990 e deri tani.

“Gëzuar përvjetorin @davidbeckham”, shkroi Victoria, 46 vjeç, krahas videos së saj. “Nuk mund ta besoj që ka kaluar 21 vjet që kur thamë      ” po “. Katër fëmijë, katër qen, aq shumë të qeshura dhe unë ju dua më shumë çdo ditë. xxxxxx. “

Ata u martuan më 4 korrik 1999, në Luttrellstown Castle në Irlandë, me djalin e tyre të parë Brooklyn Beckham , i cili ishte vetëm 4-muajsh në atë kohë, duke shërbyer si mbajtës unazash. Dasma u zhvillua një vit e gjysmë pasi Davidi i propozoi Victoria në Janar 1998.


Që atëherë, çifti ka pasur tre fëmijë të tjerë: djemtë Romeo , 17 vjeç dhe Cruz , 15 vjeç dhe vajza Harper , 8 vjeç.

Në postimin e tij, David, 45 vjeç, rikujtoi kur filloi të interesohej për Victoria, e cila ishte anëtare e Spice Girls në atë kohë.  “Epo rreth 23 vjet më parë unë isha ulur në një dhomë me Gary Neville dhe vajzat me erëza ishin në TV dhe unë u ktheva tek ai dhe i thashë” ohhhh më pëlqen ajo një në kostumet e zeza”,” ylli në pension i futbollit ka shkruar në Instagram. “Kush do të mendonte se gjatë gjithë këtyre viteve më vonë ne po festojmë 21 vjet martesë dhe kemi 4 nga fëmijët më të bukur dhe më të përsosur .. Faleminderit & Gëzuar përvjetorin që të dua ♥”. ”

Të fundit

Dua bëhet udhëheqëse e njërit nga talk-showt më të njohur amerikan (Video)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa pas suksesve të njëpasnjëshme në fushën e muzikës, do ta provoj veten edhe si udhëheqëse shou në njërin nga emisionet më të shikuara “Jimmy Kimmel Live”

Demi Rose ‘dyfishon’ temperaturat (Foto)

Ajo ka qenë në mesin e yjeve që janë larguar në Ibiza, pas lehtësimit të masave të qeverisë së Britanisë së Madhe për kufizimet ndaj Covid. Dhe Demi Rose tregoj se si po e shfrytëzon koh

Dua Lipa për bashkëpunimin me Madonnën: Ende më duket i pabesueshëm

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, shpreh entuziazëm për bashkëpunimin me këngëtaret botërore Madonnën dhe Missy Elliot. Lipa ka konfirmuar kohët e fundit se do të nxjerrë projektin e ri me d

Modelja e njohur i heq të gjitha për një foto

Ana Cheri ka ‘goditur’ keq me një postim në Instagram. E veshur vetëm me bikini tanga në pjesën e poshtme ajo ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të shumtë në këtë rrjet social. Ajo ë

Rita Ora vjen me një pozë tjetër me bikini

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon të sjellë imazhe atraktive në rrjetet sociale. Biondja, e cila numëron ndjekës të shumtë, gjatë ditës së sotme (e diel)

Gati hiti i ri

Dyshja e njohur Ylli Limani dhe Lumi B shumë shpejt pritet të vijnë me një projekt të ri. Ka qenë Ylli ai që ka paralajmëruar bashkëpunimin në urimin e ditëlindjes që ia bëri reperit Lumi

Info Tjera