Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/cardi-b-offset.jpg

Deklaruan divorcin, Cardi B dhe Offset kapen mat duke u puthurPak kohë më parë Cardi B dhe Offset deklaruan se i kanë dhënë fund martesës së tyre, por duket se nuk kanë qëndruar më shumë larg njëri-tjetrit.

Në fundjavë Cardi B ka festuar ditëlindjen e saj të 28 ku është mbledhur me miqtë e saj në Las Vegas.

Por nuk ishte vetëm kaq!!!.

Ish-bashkëshorti i saj, reperi u shfaq në festë me një super dhuratë që i la të gjithë pa mend.

As më pak e as më shumë se sa një makinë Rolls Royce e personalizuar për reperen, e pajisur edhe me një stol ku ishte qëndisur emri i vajzës së tyre, Culture.

Prisni se ka prap. Na u duk në apo në këto foto që janë bërë virale ish-bashkëshortët u puthën?

Epo martesa nuk qenka tregues i gjithçkaje, sepse sapo na konfirmuan që janë kthyer me njëri-tjetrin.

Të fundit

Dua Lipa njofton fansat se është detyruar sërish të shtyjë turneun e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, kishte paraparë të realizonte turneun e saj “Future Nostalgia” këtë vit, për të promovuar këngët e albumit me po të njëjtin emër. Mi

Erjona Sulejmani nuk mërzitet nga “vetmia”

Modelja e njohur Erjona Sulejmani vijon të jetë “single” që prej divorcit me futbollistin shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Blerim Xhemajli, më tepër se 3 vite më parë. Megjithatë kjo nuk e

Loredana publikon këngën e re ‘Rockstar’

Loredana nuk di të ndalet. Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, Loredana gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar ‘Rockstar’. Kënga në gjuhën gjermane është punuar edh

Tayna pozon e zhveshur edhe e mbuluar me pallto

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo publikon për fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria, ku kryesisht promovon këngët e s

Dafina vjen me klipin e ri (Video)

Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e saj më të ri. Kënga mban titullin: “Zili, zili”. Ashtu siç ka bërë herëve të kaluara, Dafina vjen me një pamje tjetër nga ajo që e kemi parë zako

25-vjeçarja bukuroshe shumë provokuese

Modelja e famshme, Demi Rose, përherë di të befasojë me paraqitjet e saj. Edhe në pozat e reja, ajo shfaqet sa provokative aq edhe e bukur. E veshur me të bardha, ajo ka nxjerr në pah asetet e

Info Tjera