Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/Demi-Lovato-DWTD_YouTube-Photo_FINAL_WEDS.jpg

Demi Lovato me plot stilMë pak se 24 orë pasi publikoi albumin e saj të ri Dancing With the Devil, këngëtarja 28-vjeçare postoi pamjen mahnitëse me një mbishkrim duke kërkuar që 101 milion ndjekës të saj në Instagram të komentojnë këngën e saj të preferuar në album.

Në imazhe, ajo ishte duke qëndruar përpara shtëpisë së prodhuesit të filmit Amerikan të Psikos Chris Hanley, e cila mund të merret me qira për 5000 dollarë në orë natën ose 1000 dollarë në orë gjatë ditës.

Në muajin qershor, Lovato ngacmoi fansat se ishte në pronë për të punuar në një projekt si dhe për të shijuar një fundjavë romantike me ish-të fejuarin e saj Max Ehrich.

Duke reflektuar në udhëtimin e tyre së bashku në atë kohë, ajo shkroi në mediat sociale se kishte një fundjavë të mahnitshme në shkretëtirën magjike të Joshua Tree me dashurinë e saj.

Të fundit

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi. Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak jan

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Info Tjera