Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/33246292-0-image-a-10_1600244798203-780x439-1.jpg

Demi Lovato planifikon të martohet së shpejti me Max EhrichDemi Lovato ka zbuluar se po mendon të martohet me të fejuarin e saj, Max Ehrich. Krijuesja e hitit “Sorry Not Sorry”, 28 vjeçe, pranoi se nuk është në gjendje të bëjë festën e madhe që dëshiron me miqtë dhe familjen e saj për shkak të pandemisë së coronavirusit.

Demi, e cila njoftoi se ishte fejuar me aktorin Max, 29 vjeçar, në korrik pas katër muajsh lidhje, dëshiron që dasma të jetë ‘e shenjtë’ mes tyre.

Duke diskutuar për ceremoninë, ajo i tha Popcrush Nights: “Nga njëra anë, do të doja të shpëtoja sepse jeta ime është kaq publike dhe unë dua ta mbaj atë të shenjtë midis meje dhe tij”.

“Nga ana tjetër, unë dua që miqtë dhe familja ime të jenë atje për një festë. Por nuk mund ta bëj atë derisa të mbarojë pandemia sepse nuk është e sigurt”.

Demi gjithashtu zbuloi se ajo ka filluar të shikojë veshjet e dasmës dhe ka ngacmuar se ‘definitivisht nuk është’ një fustan tradicional i bardhë.

“Unë kam imazhin tim për atë që do të doja të [dukej sikur] nëse do të bëja një festë të madhe. Nuk dua ta jap por nuk është padyshim një fustan i bardhë”, shtoi ajo.

Romanca e çiftit u konfirmua për herë të parë kur Demi – e cila më parë ishte në lidhje me modelin Austin Wilson – shfaqi papritmas Max në një ‘live’ në Instagram.

Dhe burimet më vonë zbuluan se ata kishin vendosur të karantinoheshin së bashku në shtëpinë e Lovatos mes pandemisë COVID-19. 

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera