Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/DhurataPuma-1-e1597936344772-780x439-1.png

Dhurata Dora ftohet për bashkëpunim nga dy brende të mëdha botërore (Video)Këngëtarja e njohur shqiptare Dhurata Dora është shumë e suksesshme në vendin tonë.

Mirëpo suksesi i saj nuk ka mbaruar këtu pasi emri i saj është dëgjuar tashmë edhe ndërkombëtarisht.

Kjo gjë si duket po i impresionon kompanitë me renome botërore të cilët e kanë ftuar edhe për të bashkëpunuar me të.

PUMA përzgjedh Dhurata Dorën për kampanjën e saj digjitale në tregun e Evropës, e cila u realizua në bashkëpunim me distributorin gjigant Zalando.

Është Mirëlinda, e cila me kompaninë e saj 0711TALENTS në Gjermani, tash e sa vite vepron ne fushën e marketingut dhe kontrakton artistë mbarë botës për bashkëpunime me brende internacionale

Të fundit

Ja kush do përfaqësojë Shqipërinë në ‘Miss Universe’

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua eventi Miss Universe Albania & Kosova, ku u zgjodh edhe vajza që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe. Gara mes vajza që konkurronin për të përf

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Blero paralajmëron publikimin e këngës “Merri sytë e mi”

Blero Muharremi vazhdon të jetë ndër këngëtaret që pëlqehet në mase nga audienca e gjerë. Ai përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar mijëra fansa të tij, të cilët shprehin gatishmëri

Luana çokolata

Nuk po ndalet Luana. Ajo ka shkrepur tri fotografi të reja në Instagram. E në këto foto, Luana Vjollca duket më seksi se kurrë më parë. Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkur

Italianja ‘hot’ me format perfekte

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown Grande Fratello dhe së fundi si e dashura

Dua Lipa duket për bukuri

Dua Lipa po vazhdon t’i befasoj fansat e saj. Këtë herë jo me muzikë, por me foto. Këngëtarja e njohur ka postuar disa foto ku shihet me një fustan të shkurtë dhe që ia ka shfaqur si ësht

Info Tjera