Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/06/arban.png

Djalë apo vajzë? Arbana mund të ketë zbuluar gjininë e bebes më në fundSiç tashmë e dini, moderatorja e njohur Arbana Osmani është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bëri të ditur në ditën e lindjes së partnerit të saj ,Eduart Grishaj.
Kurioziteti këto kohë ka qënë si në të gjitha shtatzënitë, rreth gjinisë së bebushit. Mesa duket në programin e saj ka qënë stafi që mund të ketë zbuluar këtë “Sekret”.
Ata i kanë bërë një surprizë duke i blerë veshje për bebin dhe janë të gjithë ngjyrë bojëqielli.Të jetë një djalë fëmija i dytë i Arbanës? Të gjithë

presin konfirmimin e saj.

Të fundit

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Tayna pozon pa të brendshme

Tayna nuk ndalon me imazhe të cilat i ka realizuar në Amerikë. Reperja seksi shqiptare sapo ndau një fotografi të re me fansat e saj. Në të, artistja shfaqet e zhveshur duke mbuluar pjesën e g

Info Tjera