Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/640-0-5eb924ac21ba0.jpg

Donald Veshaj dhe Bora Zemani nuk ndalin së shprehuri dashurinë edhe në rrjetet socialeDonaldi di si ta bëjë të lumtur partneren e tij Bora Zemanin.

Së fundmi aktori dhe prezantuesi shqiptar ka realizuar një portret shumë të bukur të moderatores.

Aktori ka postuar një video ku shfaq procesin e realizimit të këtij projekti duke i bërë edhe një dedikim partneres.

“Për ty Bora”, shkruan Donaldi, krah surprizës që çdo vajzë do ta donte.

Përpos deklaratave të dashurisë që i bëjnë njëri-tjetrit në jetën e përditshme, për Borën e Donaldin ka vend edhe për ta shprehur dashurinë në rrjet.

E në këtë rast ra në sy komenti i Borës: “Të duaaaa”.

Dhe Donaldi që ia kthen: “Unë më shuuuumë”.

Kujtojmë që çifti janë bashkë prej më shumë se një viti dhe ndonëse në fillim preferuan ta ruanin larg publikut lidhjen e tyre, tanimë nuk i kursejnë deklaratat e dashurisë.

Të fundit

Modelja e fitnesit me trupin perfekt

Andrea Thomas është një eksperte fitnesi dhe trajnere nga SHBA. Andrea ka tërhequr shumë në rrjetet sociale me fizikun e saj dhe fotot shumë tërheqëse. Bukuroshja amerikane nisi të ushtrohej

Morena Taraku vjen me poza tërheqëse, në fokus vë të pasmet e bujshme

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është ndër më të pëlqyerat kohëve të fundit. Përmes ndryshimit që ka bërë në dukje, ajo vazhdimisht po sjell imazhe tërheqëse, të c

Agnesa Vuthaj thotë se nuk i zgjatin lidhjet e dashurisë

Agnesa Vuthaj ishte e ftuar së fundi në emision “NIN” në Klan Kosova.  Nga biseda për përditshmërinë dhe karrierën, Agnesa u pyet edhe për jetën private. Njëra nga pyetjet që iu para

Fansat befasohen nga fotot e Rihanna-s

Rihanna është ndër këngëtaret me famë ndërkombëtare që ka treguar sukses edhe në sferën e biznesit. Artistja që një kohë të gjatë është duke shpenzuar energjinë në ‘Savage x Fent

Modelja e njohur reagon ndaj akuzave për ndërhyrje kirurgjikale gjatë shtatzanisë

Emily Ratajkowski ka mohuar akuzat se ka bërë ndërhyrje në buzë. Supermodelja 29-vjeçare, e cila është në pritjë të fëmijës së saj të parë iu përgjigj akuzave me një postim në Insta

Yllka Kuqi sjell në treg projektin e ri muzikor

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi, njihet në përgjithsë për interpretimet e këngëve të saj. Artistja është edhe më e njohur për mbrëmjet muzikore, aty ku grumbullon me mijëra fansa. Në n

Info Tjera